Na webu jsou již několik dní vyvěšeny návrhy témat bakalářských prací. S psaním "bakalářky" na našem ústavu Vás prostřednictvím videa seznámí náš ředitel prof. Petruška.

 

Přestože termín pro vložení schválených předběžných zadání na internet je až zítra (18. 9.), některé ústavy, včetně našeho ÚMTMB, se k tomuto kroku odhodlaly už s předstihem, aby umožnily studentům delší čas na rozmyšlenou. Vzhledem k tomu, že se jedná o první práci podobného charakteru, kterou budou muset vlastními silami vytvořit, delší čas na rozvahu rozhodně není k zahození.
Od 21. září 2020 budou schválená předběžná zadání zobrazena studentům. Další důležité termíny jsou uvedeny v Pokynu děkana č. 9/2020.

Seznam návrhů témat bakalářských prací, které si můžete vybírat v rámci našeho ústavu nejdete zde. Jedná se o 43 zajímavých témat k řešení. I když je tento škála relativně široká, může se samozřejmě stát, že si v něm nevyberete, nebo že Vám téma "vyfoukne" iniciativnější kolega student. Nezoufejte. Ještě je tady druhá možnost. Tato možnost je vytvoření jiného zadání bakalářské práce na základě vlastního nápadu, nebo ve spolupráci s průmyslovým podnikem.
Neváhejte nás sami oslovit a můžeme pro Vás konkretizovat zadání Vaší práce.

Pokud nevíte, co od psaní práce na našem ústavu čekat, podívejte se na již zmiňované video s prof. Petruškou, který Vás uvede do obrazu.