V srpnu absolvovali naši pracovníci František Šebek a Petr Kubík několikadenní návštěvu profesora Hoona Huha z korejské univerzity KAIST.

Profesor Hoon Huh je renomovaný odborník v oblasti experimentů a simulací rychlých dějů a tváření plechů, mající v současnosti h-index 26 v databázi Scopus, přičemž KAIST se v roce 2015/16 umístil na 43. příčce QS World University Rankings. V rámci návštěvy měl František Šebek mimo jiné prezentaci na setkání Computational Solid Mechanics and Design Laboratory, kterou profesor Hoon Huh vede. Setkání se rovněž zúčastnil profesor Jeong Whan Yoon, který má v současnosti h-index 32 v databázi Scopus a jež se taktéž zabývá problematikou modelů plasticity a tvárného porušování.