Vážení studenti, zanedlouho si budete volit rozvrhy na nadcházející semestr a vrátíte se do školních lavic. Pro některé z Vás se jedná o závěrečný ročník bakalářského studia, který bývá zakončen státnicemi a obhajobou bakalářské práce. Kolegové z našeho ústavu zveřejnili 53 témat, ze kterých si můžete vybrat právě to, které se stane Vaší bakalářskou prací.

Po inženýrské mechanice přispěchali s videem, které představuje další variantu studia na ústavu mechaniky těles, mechatroniky a biomechaniky, naši biomechanici.

Vzhledem k tomu, že se krátí čas pro podávání přihlášek ke studiu na některém z navazujících magisterských studijních programů, tak jsme se rozhodli přiblížit Vám studium u nás na ÚMTMB. I proto vznikla videa, která má studentům představit studium Inženýrské mechaniky a Biomechaniky.

Letní semestr proběhne podobně jako předcházející zimní semestr formou on-line výuky. Tato forma výuky má své výhody i nevýhody, nicméně, není to volba kterou si ústav, potažmo fakulta a univerzita zvolila sama, ale je to reakce na stále panující pandemii COVIDu-19.